Kaple má opravenou věžičku a nejen to!

Do nového roku jsme kapli nadělili díky šikovnému řemeslníkovi Lukášovi Balogovi, podpoře Ústeckého kraje, Nadaci The Friends of Czech Heritage a dalším dárcům zbrusu novou čepici na věži! Ještě zbývá trochu dodělávek na stříškách nad vchodem a kryptou, ale dnes můžeme již zvolat HALELUJA, kaple je zachráněna!!!
V příštím roce uděláme mříž do vchodu a zrenovujeme dveře. Kaple má tedy nová vitrážová okna, které vyrobil a instaloval pan Jan Karko, financovali jsme z grantu Ústecké komunitní nadace, z darů veřejné sbírky, grantem NADACE Občanského fóra a také z dotace Ústeckého kraje. V roce 2019 byla zrekonstruována střecha nad lodí kaple z dotace Ústeckého kraje, darů veřejné sbírky, kaple je staticky zabezpečena a byla provedena pevná vazba stropů také s přispěním Ústecké komunitní nadace a Ústeckého kraje. Na obnově se podílela i obec Libouchec, obec Tisá a spřátelené spolky.
V dubnu je v plánu u kaple „velká akce“, kde Vás se vším seznámíme, poděkujeme. Máte i máme se na co těšit!!!! Děkujeme všem, kteří nám věřili, že to dáme a podpořili nás!!!!
I nadále budeme vděční za každý finanční dar, který použijeme ke spolufinancování výroby mříže a renovaci dveří. Číslo účtu je 115-5207170237/0100. Potvrzení o daru je samozřejmostí. Ozvěte se nám prosím na email kaple.botschen@seznam.cz